Mutfak Mobilyaları

Mutfak Mobilyaları

MUTFAK MOBİLYALARI
Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları

MUTFAK DOLAPLARI

İşlerimizin mutfağı diye nitelendirdiğimiz proje ve tasarımlarımızın üretildiği ofislerimiz ne kadar değerli ve önemliyse evlerimizin mutfağı da o kadar önemli bölümlerdir. Bir mutfağı güzelleştiren, derleyip toparlayan da mutfak dolaplarıdır. Şık, modern, fonksiyonel… ABART olarak mutfak mimarisi ve dekorasyonunun en önemli parçasının mutfak dolapları olduğunun bilinciyle dolapların estetik çizgisi, sağlamlığı ve renk özelliklerine mutfak projelerinde büyük önem vermekteyiz. Mutfak dolapları üretimi kategorisinde, şık, estetik ve görsel açıdan mükemmel dolap seçenekleri sunmaktayız.

Şık, Zarif, Dayanıklı ve Fonksiyonel…

Mutfağınızın değişmesini istediğiniz veya mevcut renk, ışık ve yapı özelliğine göre tasarlanan mutfak dolaplarımız, birinci sınıf malzeme ve işçiliğe sahiptir. ABART olarak mutfak dolapları tasarımında zarafet, estetik, sağlamlık ve fonksiyonellik gibi özelliklerin öne çıkmasını sağlarız. Çekmeceler, üst dolaplar ve tezgâh arası tasarım seçenekleri mutfak dolap tasarımlarımızın temel parçalarını oluşturmaktadır.

Örnek ürün profillerine göre ve kullanıcı talepleri doğrultusunda projelendirilen dolap alternatiflerinin ölçü alımı işlemi ile üretim aşaması başlamış olur. İmalatta ürün malzemesi, renk ve tasarıma göre önceden belirlenen mutfak dolabı ortaya çıkmaya başlar. Kişiye ve mekânın mimari yapısına uygun olarak özel üretim mutfak dolabının imalat aşamasını takiben montaj işleminin ardından ürün kullanıma hazır hale getirilir.